Oferujemy płyty laminowane na wymiar – zgodnie z potrzebami Klienta. Są produktem wykonanym na bazie trójwarstwowej płyty wiórowej lub MDF pokrytej jednostronnie lub dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi, co nadaje im ostateczne wykończenie płaszczyzn nie wymagających dalszej obróbki. Odznaczają się dzięki temu nie tylko większą odpornością na zarysowanie, ale laminaty są również bardziej wytrzymałe na intensywną ekspozycję na promienie słoneczne. Ponadto produkty z naszej bydgoskiej firmy efektownie się prezentują.

Proces laminowania polega na zaprasowaniu filmu dekoracyjnego na płyty meblowe, przy jednoczesnym nadaniu struktury. W efekcie otrzymujemy warstwę idealnie przywierającą do podłoża. Całość jest starannie wykończona – bez nierówności, przesunięć materiału. Tak przygotowane płyty wiórowe laminowane mogą posłużyć jako fronty szaf, mebli kuchennych i to w różnych stylach – od klasycznych po bardzo nowoczesne.

Zalety:


Zastosowanie:

Ważna uwaga!

Do konserwacji płyt laminowanych zaleca się stosowanie miękkiej, suchej lub wilgotnej, ściereczki. Ponieważ powierzchnia laminowana jest powierzchnią „ostatecznie skończoną”, nie można stosować żadnych środków agresywnie czyszczących (np. rozpuszczalniki) ani nabłyszczających.


Świadectwa i certyfikaty: